Otázky a odpovědi

Proč jste zrušili Paintball Arénu a založili Laser Arénu?

Paintball byl rizikový a v mnohých směrech i velmi omezený. V průběhu hry jste museli doplňovat kuličky i plyn, což zkracovalo čistý čas hry. Zásahy bolely a kvůli destrukční vlastnosti kuliček muselo být hřiště jednotvárné, tvořené pouze z nafukovacích překážek.

Na nové Laser Aréně je již prostor členitý, plný chodbiček, domečků, oken a překážek, za které se lze efektivně schovávat. Protože už se nestřílí kuličkami, ale laserem, zásahy nejen že nebolí, ale doplňování střeliva a vzduchu vám neubírá ani vteřinu herního času, za který si zaplatíte. Hra je proto akčnější a intenzivnější, než tomu bylo na paintballu.

V čem se Zona 123 liší od ostatních laser arén?

Téměř všechny laser arény v ČR vypadají stejně - jsou postaveny na stejném základě, mají stejné vybavení, střílí se „zbraněmi“, které nevypadají jako zbraně, zvuky jsou jako z hvězdných válek, hudba připomíná spíše párty a světelné efekty divokou diskotéku. I herní módy jsou všude identické a hrací prostor také... U nás? U nás je všechno jinak. Zbraně, vybavení, zvuky i aréna - vše vypadá jako v moderní válečné hře. To musíte zkusit!

Od kolika let mohu hrát?

Díky tomu, že u laserové střelby nehrozí zranění od kuliček a naše vybavení nespadá pod zákony o zbraních, mohou hrát i děti od 10 let bez omezení.

Pro kolik hráčů je hra určena?

Protože jsou herní módy naší arény velmi variabilní, mohou hrát již skupiny od 3 hráčů. Maximální počet hráčů je prozatím stanoven na 8 současně hrajících osob.

Jak dlouho trvá jedna hra?

Jedna hra trvá 15 minut a stojí 95 Kč

Není 15minut moc krátká doba?

Nebojte, hra je tak intenzivní, že si po 15 minutách rádi dáte pauzu, občerstvíte se a pokud budete mít chuť, můžete pokračovat další hrou. Průměrně hráči zvládají 2-3 hry po sobě.

Co když je nás na hru málo nebo jsem sám?

Nevadí, náš systém na webu umožňuje rezervovat hry se statusem “Otevřená akce”. To znamená, že se k vám mohou přidat další hráči, kteří mají chuť a čas ve stejnou dobu, jako vy.

Jak funguje hráčský profil a herní statistiky?

Při první návštěvě arény vám automaticky vytvoříme herní profil, na který budete mít přístup z vašeho počítače. Můžete tak snadno sledovat všechny herní úspěchy a statistiky, kterých jste dosáhli. Zároveň si zde můžete změnit či doplnit své údaje, abychom vás mohli informovat o akcích a turnajích, a zároveň rozdávat věcné ceny a bonusy.

Budete pořádat turnaje?

Pokud vyhlásíme turnaj nebo podobou akci, budeme vás v dostatečném předstihu informovat prostřednictvím webu a Facebooku. Zpravidla se bude jednat o týmové hry, ve kterých budete moct získat věcné výhry či herní bonusy.

Jak si můžeme založit tým?

Po přihlášení do herního profilu máte možnost vytvořit si tým, stejně jako je tomu u počítačových her. Zároveň budete mít možnost vyzývat ostatní týmy k soubojům a kláním. Za vítězství v takových hrách budete získávat speciální body, které pomohou vašemu týmu postupovat v celkovém žebříčku arény (při pravidelném vyhodnocování statistik budou nejvyšší místa v žebříčku odměněna).

Listopad 2017 - 47. týden

Po Ut St Ct Pa So Ne
20 21 22 23 24 25 26

Otevřeno

Zavřeno / plně obsazeno

Otevírací doba

Pondělí Zavřeno
Úterý 15:00 - 20:00
Středa 15:00 - 20:00
Čtvrtek 15:00 - 20:00
Pátek 15:00 - 22:00
So + Ne 13:00 - 22:00

V ostatní hodiny nás prosím kontaktujte

Kontaktujte nás

Jak se dostat

Laser aréna Zóna 123
areál Svit, budova 123, 4. patro
760 01 Zlín
Tel.: 725 818 533
info@zona123.cz
http://www.zona123.cz